Menu domy u Prahy

O projektu

A jste doma!

Konečně můžete mít dům v dosahu města – a bez hledání pozemku, vyřizování stavebního povolení, dohadů se zedníky a kolaudace. Tohle všechno jsme zařídili za Vás. Vy si jen vyberete domov podle svých představ. Sníte o životě v místě, kde budete znát své sousedy a děti odpoledne klidně pustíte ven? Kde si ráno zaběháte v přírodě nebo vypijete kávu na zahradě? O místě, kde budete skutečně doma? Pak jste tu správně. Vítejte Na Malé Růži!
 

Bezpečně a blízko. Bezpečně blízko  

Projekt Na Malé Růži najdete v Drahelčicích hned vedle Rudné u Prahy. Pojedete-li z Prahy autem směrem na Plzeň, jste po dálnici D5 v cíli za 10 minut. Chcete nechat auto doma? Do Drahelčic se pohodlně dopravíte i autobusem. V sousední Rudné navíc najdete veškerou občanskou vybavenost, vše potřebné tak máte po ruce. Pro Váš volný čas je tu třeba blízký přírodní park Povodí Kačáku a spousta cyklostezek. Nebo si udělejte výlet na nedaleký Karlštejn. A brzy jistě objevíte svá vlastní oblíbená místa, protože Na Malé Růži máte malebnou berounskou krajinu doslova za rohem.
 

Vaše nová adresa  

90 domů už své majitele má. Dalších právě připravujeme - třeba právě pro Vás? Všechny jsou patrové, mají od tří do pěti ložnic a vlastní pozemek řešený podle konkrétních dispozic nemovitosti. Nabízíme řadové domy nebo půlky dvojdomu s parkováním před domem, případně s přístřeškem pro automobil. Potřebujete více prostoru a soukromí? Můžete mít i singl dům s garáží.  

Chcete vědět víc? Stačí zavolat či napsat a domluvit schůzku. Rádi Vám pomůžeme řešit financování nového bydlení a odpovíme na všechny Vaše otázky. Těšíme se na Vás!

Zpět