EN

O projektu

Ať život jen kvete!

Ať život jen kvete!

Říká se, že člověk má v životě několik důležitých úkolů: postavit dům, zasadit strom a postarat se o potomstvo. To vše dříve vyžadovalo obrovské množství energie, odhodlání i fyzické námahy. Dnes ovšem - díky projektu Na Malé Růži - stavět domy ani sázet stromy nemusíte, protože jsme to udělali za vás. Pořizování potomstva je naproti tomu plně ve Vaší režii, my ale pomůžeme, aby Vaše děti vyrůstaly v krásném a zdravém přírodním prostředí, kde se mohou zároveň těšit z veškerého moderního komfortu hlavního města.

Ohromné bydlení Na Malé Růži

Najít moderní městské bydlení na úrovni, a přitom v místě s nefalšovanou venkovskou atmosférou, není snadný úkol, ale spíše poměrně trnitá cesta. Právě tento typ bydlení však dnes – zvláště s ohledem na děti - vyhledává čím dál tím víc lidí, kteří rodinu buď už mají, nebo ji plánují založit. Abychom vyšli vstříc takovým představám či požadavkům, uskutečnili jsme projekt Na Malé Růži.

Ohromné bydlení Na Malé Růži
Na růžích ustláno

Na růžích ustláno

Řadové domy a dvojdomy, z nichž se projekt Na Malé Růži skládá, nabízejí mnohem více pohodlí a soukromí, než běžné velké bytové domy, a nemají nic z jejich odlidštěnosti. Díky tomu - a také díky svým výborným dispozicím s několika ložnicemi - představují ideální řešení pro rodiny s dětmi, ale i pro páry, které se na potomky teprve těší. Zároveň tvoří z architektonického i urbanistického hlediska dokonalý soulad s prvky stávající zástavby.