Menu

O projektu

A jste doma!

Konečně můžete mít dům v dosahu města – a bez hledání pozemku, vyřizování stavebního povolení, dohadů se zedníky a kolaudace. Tohle všechno jsme zařídili za Vás. Vy si jen vyberete domov podle svých představ. Sníte o životě v místě, kde budete znát své sousedy a děti odpoledne klidně pustíte ven? Kde si ráno zaběháte v přírodě nebo vypijete kávu na zahradě? O místě, kde budete skutečně doma? Pak jste tu správně. Vítejte Na Malé Růži!
 

Bezpečně a blízko. Bezpečně blízko  

Projekt Na Malé Růži najdete v Drahelčicích hned vedle Rudné u Prahy. Pojedete-li z Prahy autem směrem na Plzeň, jste po dálnici D5 v cíli za 10 minut. Chcete nechat auto doma? Do Drahelčic se pohodlně dopravíte i autobusem. V sousední Rudné navíc najdete veškerou občanskou vybavenost, vše potřebné tak máte po ruce. Pro Váš volný čas je tu třeba blízký přírodní park Povodí Kačáku a spousta cyklostezek. Nebo si udělejte výlet na nedaleký Karlštejn. A brzy jistě objevíte svá vlastní oblíbená místa, protože Na Malé Růži máte malebnou berounskou krajinu doslova za rohem.
 

Vaše nová adresa  

136 domů už své majitele má. Dalších 42 právě připravujeme - třeba právě pro Vás? Všechny jsou patrové a mají vlastní pozemek řešený podle konkrétních dispozic nemovitosti. Nabízíme řadové domy nebo půlky dvojdomu s parkováním před domem, případně s přístřeškem pro automobil.  

Chcete vědět víc? Stačí zavolat či napsat a domluvit schůzku. Rádi Vám pomůžeme řešit financování nového bydlení a odpovíme na všechny Vaše otázky. Těšíme se na Vás!

Zpět