EN

Mapa lokality

O lokalitě
Vše, co potřebujete ke spokojenému životu

Vše, co potřebujete ke spokojenému životu

Projekt Na Malé Růži leží v místech, kde v okruhu dvou kilometrů najdete vše, co potřebujete ke spokojenému životu. Základní služby jsou k dispozici přímo v obci, kompletní občanská vybavenost (mateřská a základní škola, zdravotní středisko, pošta, knihovna, spolky, sportovní kluby apod.) naleznete pouhé 2 km od projektu.

Místo blízké ve všech směrech

Dobrá dopravní dostupnost je jednou z nejdůležitějších podmínek při rozhodování o koupi domu. I v tomto ohledu Vám projekt Na Malé Růži vychází vstříc: Jen 10 minut jízdy autem je stanice metra Zličín, v bezprostřední blízkosti se nachází nájezd na dálnici A5. Pohodlné spojení do Prahy nebo Berouna nabízí rovněž autobus (PID) a železnice.

Místo blízké ve všech směrech
Bez růžových brýlí

Bez růžových brýlí

Většina developerů žádá své klienty, aby se rozhodli o koupi domu jen na základě více či méně přesných vizualizací, kde vše obvykle vypadá nerealisticky krásně. Naproti tomu u nás se můžete o všem přesvědčit na vlastní oči, dokonce si můžete projekt osahat, protože první dvě etapy výstavby už stojí. Přijďte se podívat a růžové brýle nechte klidně doma!