EN

Aktuality

Poslední dům na prodej!

Poslední dům na prodej!

29.08.2016

V nabídce 2. etapy projektu Na Malé Růži je k dispozici poslední rodinný důmVyužijte jedinečné nabídky koupě VZOROVÉHO DOMU 4+1 včetně vybavení. Pro více informací nás kontaktujte na tel. čísle +420 608 292 536.

 

Prohlášení společnosti Rudná Development s.r.o. k výstavbě třetí etapy projektu Na Malé Růži včetně mateřské školy v Drahelčicích

29.06.2016

Ode dne, kdy jsme koupili společnost (Vacco-Invest Drahelčice s.r.o.), která vlastnila pozemky s platným územním rozhodnutím, bylo naší snahou snížit počet bytových domů a změnit projekt tak, aby byl přátelský k životnímu prostředí. Toto bylo důvodem pro žádosti o změnu územního rozhodnutí.
Jsme si vědomi toho, že projekt Na Malé Růži mateřskou školu potřebuje a vždy jsme ji chtěli postavit jako součást našeho projektu.
Starosta obce Jan Ruda nás informoval, že pro Drahelčice není jedna třída mateřské školy dostačující a tedy obec upřednostňuje před postupnou výstavbou mateřské školy naší společností získání dostatečně velkého pozemku pro tři třídy mateřské školy a výstavbu ve vlastní režii pomocí dotačních programů, přičemž cílem je postavit mateřskou školu se třemi třídami, včetně zázemí a kuchyně, co možná nejdříve.
V úterý dne 28. 6. 2016, jsme zástupcům obce, starostovi obce a zastupitelce ing. Ďuranové sdělili, že společnost Rudná Development s.r.o. je připravena darovat obci dostatečně velký pozemek pro výstavbu tří tříd mateřské školy a zároveň uložit na depozitní účet částku potřebnou pro výstavbu jedné třídy ihned následující den poté, co získáme pravomocné územní rozhodnutí a souhlasné stanovisko obce k žádosti o stavební povolení pro výstavbu 3. etapy našeho projektu, jejíž žádost o změnu územního rozhodnutí je momentálně přerušena na Stavebním úřadě v Rudné z důvodu podaných námitek proti změně územního rozhodnutí obcí.
Vzhledem k požadavku obce použít stejný model i na výstavbu silniční infrastruktury, která by umožnila rozptýlení dopravy do a z našeho projektu, jsme rovněž přislíbili naši součinnost, bude-li však v případě výstavby silnic takový model možný. Zástupci obce přislíbili, že reálnost použití výše popsaného modelu na výstavbu silnic a/nebo školky v rámci našeho projektu prověří.
Pan Türkmen, jednatel společnosti Rudná Development s.r.o., je připraven stvrdit vše výše diskutované písemnou formou. Zástupci obce slíbili, že vzhledem k situaci v obci, kdy obec nemá kompletní zastupitelstvo a i pravomoci starosty jsou velmi omezené, prověří
na Ministerstvu vnitra ČR, zda je možné takový dokument právoplatně podepsat případně
i zastupujícím úředníkem ministerstva. Následně jsme byli informováni, že až do zvolení nového zastupitelstva není bohužel možné takový dokument podepsat.
Stále věříme a těšíme se, že naše žádost o změnu územního rozhodnutí s menším počtem bytových domů v rámci projektu a naopak větším počtem rodinných domů bude schválena. Toto schválení bude bezprostředně následováno výstavbou mateřské školy nebo darováním pozemku na její výstavbu.
V opačném případě budeme nuceni pokračovat v souladu se schváleným územním rozhodnutím, které je platné a nenapadnutelné, a postavit projekt s mnoha bytovými domy, nicméně bohužel nebudeme stavět mateřskou školu.

Prohlášení společnosti Rudná Development s.r.o. k výstavbě třetí etapy projektu Na Malé Růži včetně mateřské školy v Drahelčicích
Poslední 3 volné domy k prodeji

Poslední 3 volné domy k prodeji

22.06.2016

Toužíte trávit léto ve vlastním rodinném domě se zahradou? V nabídce 2. etapy projektu Na Malé Růži jsou Vám k dispozici poslední 3 rodinné domy. Neváhejte a kontaktujte nás na tel. 800 277 277 či emailu info@namaleruzi.cz.

Aktuální stav přípravy 3. etapy projektu Na Malé Růži, Drahelčice

15.04.2016

V návaznosti na množící se dotazy na aktuální stav přípravy 3. etapy projektu Na Malé Růži v Drahelčicích, jejíž součástí je i plánovaná výstavba jednotřídé mateřské školky, potvrzujeme svůj slib daný v minulosti bývalým starostům obce a znovu prohlašujeme, že jsme připraveni výstavbu jednotřídé mateřské školky se zázemím zahájit ihned následující den po nabytí právní moci potřebného stavebního povolení. Zároveň doplňujeme informaci, že v rámci našeho projektu budou postaveny maximálně čtyřpatrové bytové domy, nikoli pětipatrové, a jejich počet bude oproti původnímu záměru výrazně redukován. V projektu budou převažovat rodinné domy, a to ať už samostatně stojící rodinné domy, dvojdomy či řadové domy.

Během dnešní schůzky (15.4.2016) se zástupci obce jsme také přislíbili, že v rámci další etapy projektu (4. etapa, v jižní části projektu), bude postavena „druhá třída“ mateřské školky a také propojovací komunikace tak, aby do budoucna nebyla jedinou přístupovou cestou ulice Lípová, V Ruči a Na Kamenné Hrázi.

Jsme připraveni a ochotni všechny naše výše uvedené závazky a sliby vložit do písemné smlouvy s obcí. Začátek výstavby mateřské školky mají v rukou výhradně obec Drahelčice a Spolek pro ochranu drahelské přírody, z.s.

Výstavba mateřské školky bude zahájena neprodleně po schválení změny územního rozhodnutí a získání stavebního povolení.

Aktuální stav přípravy 3. etapy projektu Na Malé Růži, Drahelčice
Změna dne otevřených dveří o Velikonocích

Změna dne otevřených dveří o Velikonocích

15.03.2016

Dovolujeme si Vás informovat, že velikonoční den otevřených dveří se tentokrát nebude konat v sobotu ale v pátek 25.3.2016 od 10-16 hod. Těšíme se na Vás! 

Poslední volný dům s garáží na prodej

29.01.2016

V našem projektu Na Malé Růži zbývá k prodeji poslední polovina zděného rodinného dvojdomu. Pokud jste zvažovali koupi tohoto typu domu, využijte této poslední příležitosti. K nastěhování ihned! 

Poslední volný dům s garáží na prodej
Nová adresa vzorového domu

Nová adresa vzorového domu

28.01.2016

Vítáme Vás v roce 2016 a máme pro Vás první novinku v tomto roce!
V současné době pro Vás zařizujeme nový vzorový dům na adrese: Husova 355, Drahelčice. Těšíme se na Vaši návštěvu každou sobotu od 10 do 16hod.

Poslední den otevřených dvěří v roce 2015

16.12.2015

Nepropásněte poslední možnost návštěvy vzorového rodinného domu v letošním roce! Čekáme Vás v sobotu 19. prosince v tradičním čase od 10 do 16 hod. V novém roce se pak budeme těšit na Vaši návštěvu každou sobotu počínaje 9. lednem 2016.

Poslední den otevřených dvěří v roce 2015
pf 2016

pf 2016

16.12.2015

Do nového roku Vám přejeme mnoho zdraví, štěstí a pohody!

Den otevřených dveří každou sobotu

14.10.2015

Během sychravých podzimních dnů není nic krásnějšího než pohodová rodinná atmosféra u zapáleného krbu. Přijde se podívat na náš vzorový dům každou sobotu od 10 do 16 hod. Těšíme se na Vás za každého počasí!

Den otevřených dveří každou sobotu
Mateřská školka Na Malé Růži

Mateřská školka Na Malé Růži

17.06.2015

Na přelomu května a června 2015 byly zahájeny práce na přípravě projektu třetí etapy rezidenční výstavby Na Malé Růži. Součástí této etapy je i výstavba mateřské školky. Projekční práce včetně příslušných povolení týkajících se mateřské školky by měly být dokončeny na přelomu roku 2015/2016, ihned poté bude zahájena výstavba. Své první žáčky by mateřská školka Na Malé Růži měla přivítat na podzim roku 2016.

Všechny rodinné domy ihned k nastěhování

31.05.2015

Rodinné domy z druhé fáze projektu Na Malé Růži byly v průběhu března 2015 kompletně dokončeny a jsou postupně předávány novým majitelům.

Všechny rodinné domy ihned k nastěhování
Adventní den otevřených dveří

Adventní den otevřených dveří

26.11.2014

Na první adventní sobotu 29.11.2014 pro Vás připravujeme speciální Den otevřených dveří, během kterého slavnostně otevřeme nově zařízený vzorový dům z druhé etapy projektu. Během celého dne Vám budou k dispozici zástupci investora, realitní makléři, hypoteční specialisté a zástupce kuchyňského studia.

Druhá etapa zkolaudována

25.11.2014

Druhá etapa projektu – výstavba 40 řadových domů a pěti dvojdomů včetně kompletní infrastruktury – byla úspěšně zkolaudována! Během zimních měsíců budou v domech probíhat dokončovací práce v interiérech tak, aby v jarních měsících mohly být domy předány svým novým majitelům.

Druhá etapa zkolaudována
Archiv